Vŕšky 2387, 013 06 Terchová, Slovenská republika, +421 917 429 956
Vitajte
DREVENICE RESORT
TERCHOVÁ

Vítame Vás na stránkach Drevenice Terchová resort

Drevenice s „hotelovým servisom“ ako jedinečný areál svojho druhu na Slovensku nájdete v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Slovenska – v Jánošíkovej rodnej obci Terchová. Okrem kvalitných ubytovacích, reštauračných a wellness služieb resort ponúka aj nezabudnuteľný zážitok z vašej dovolenky v spojení s prírodou. Svojou polohou v tesnej blízkosti Národného parku Malá Fatra, kvalitou ubytovania a rozsahom poskytovaných služieb predstavuje pre vás ideálne miesto pre strávenie bezstarostnej dovolenky počas celého roka. Príďte si k nám spolu so svojou rodinou a priateľmi vychutnať chvíle pohody a oddychu.

Nechajte sa zlákať gastronomickými špecialitami, ktoré si vychutnáte v štýlovej reštaurácii alebo na krytej letnej terase, pokiaľ sa vaše detičky zabavia na detskom ihrisku.

Ak hľadáte miesto pre športové vyžitie a aktívnu dovolenku, u nás si určite vyberiete zo širokej ponuky dostupných možností pre zimné a letné športy, turistiku a aktívnu zábavu. Naopak, ak hľadáte miesto pre strávenie pokojnej dovolenky v krásnom prírodnom prostredí severného Slovenska, môžete si svoj pobyt spríjemniť návštevou kúpeľov, wellness parkov, turistických, kultúrnych a historických atrakcií v našom okolí.

Po celodennej turistike a výletoch relaxujte pri posedení na terase a užívajte si
neopakovateľný výhľad na Terchovskú dolinu. Po zimnej lyžovačke Vás zohreje teplo z krbu a praskanie dreva vytvorí neopakovateľnú atmosféru počas večerov strávených v kruhu rodiny a priateľov.

Prenechajte nám vaše starosti a užívajte si naše služby a pohostinnosť, ktoré vám
zabezpečia bezstarostné prežitie vašej dovolenky.

Tešíme sa na vašu návštevu.
kolektív Drevenice Terchová resort

UBYTOVANIE V DREVENICI S KRBOM

UBYTOVANIE V IZBE

Galéria

AKTUALITY

Novinky